• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2012/2013

• 2012/2013

1. Piłka nożna dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce.

Skład - Aneta Dz., Nikola W., Agnieszka R., Karolina S.,Patrycja Ś., Julia K., Klaudia Sz., Julia D., Emilia H.

2. Piłka nożna chłopców - zawody dzielnicowe - III miejsce.

Skład - Kamil O., Paweł Sz., Kamil B., Mateusz M., Aleksander M., Daniel M., Filip K., Damian K., Michał K., Marcin S.

4. Piłka koszykowa dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce.

Skład - Aneta Dzimidko IIIB, Nikola Waś IIIA, Karolina Sołtysiak IIA, Partycja Świątek IIA, Patrycja C., Alicja B., Daria G., Aleksandra M., Emila H.

5. Piłka koszykowa chłopców - zawody dzielnicowe -  III miejsce.

Skład - Filip K., Kewin J., Janek K., Damian K., Filip G., Kamil Banaszkiewicz IIIA,

6. Unihokej dziewcząt - zawody dzielnicowe III miejsce.

Skład -  Aneta Dzimidko IIIB, Karolina Sołtysiak IIA, Patrycja C., Daria G., Aleksandra M., Emila H., Aleksandra M., Aleksandra G.

7. Unihokej chłopców - zawody dzielnicowe IV miejsce.

Skład - Łukasz B., Piotr Madej IC, Patryk P., Filip K., Marcin S., Bartek S.,  Daniel M.

8. Piłka koszykowa chłopców SP - zawody dzielnicowe III miejsce.

Skład - Przemek B., Kacper R., Kuba P., Bartek Sz., Bartłomiej W., Tmoteusz G., Kuba G., Maciek Cz., Paweł W., Bartek K.

9. Unihokej chłopców SP - zawody dzilnicowe IV miejsce.

Skład - Przemek B., Bartek Sz., Kuba P., Kacper R., Grzesiek S., Hubert S., Paweł W., Tymek G..

10. Finał zawodów dzielnicowych "Od zabawy do sportu" SP - III miejsce.

Skład - Ida G., Lidia Kocon, Karolina R., Iga M., Kacper M., Kuba G., Tymek B., Mateusz S., Franciszek M., Oliwier A., Kacper R., Wiktoria Z., Marianna T., Zosia F., Ola Ł.

11. Tenis stołowy dziewcząt - zawody dzielnicowe - I miejsce. Awans na XLV Warszawska Olimpiadę Młodzieży

Skład - Karolina S., Patrycja Ś.

12. Tenis stołowy chłopców - zawody dzielnicowe - III miejsce.

Skład - Łukasz B, Kamil D.

13. Tenis stołowy dziewcząt SP - zawody dzielnicowe IV miejsce.

Skład - Marta Ł., Weronika T.

14. Tenis stołowy chłopców SP - zawody dzielnicowe 3 miejsce.

Skład - Marek Sz, Przemek B., Bartek Sz.

15. Piłka ręczna chłopców SP - zawody dzielnicowe III miejsce.

Skład - Kuba P., Przemek B., Bartrek Sz., Kacper R., Grzesiek S., Bartłomiej W., Bartek K., Maciek K., Paweł W., Konrad P.

16. Piłka siatkowa dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce

Skład - Kamila F., Aneta Dz., Karolina S., Patrycja Ś., Daria G., Ola G., Klaudia Sz., Iryna T., Weronika Cz.

17. Piłka siatkowa chłopców - zawody dzielnicowe - III miejsce

Skład - Janek K., Rafał M., Kamil B., Kamil D., Mateusz M., Norbert P., Daniel M.

18. Piłka siatkowa chłopców SP - zawody dzielnicowe - miejsce II.

Skład - Bartek Sz., Kuba P., Przemek B., Kacper R., Bartłomiej W., Bartek K., Mikołaj R, Hubert W., Krzysztof P., Mateusz M.

19. Piłkarski turniej uczniów klas I-III w Józefowie- 5 miejsce.

skład - Kacper R., Marcel Cz., Mateusz S., Franek M., Adam K., Kacper D., Dominik W., Oliwier A., Kuba J.

20. Indywidualne, dzielnicowe zawody lekkoatletyczne.

skład - Kamil B. - pchnięcie kulą 1 miejsce,

Mateusz M. - skok w dal 3 miejsce,

Kamil O. - bieg na 1500 metrów 3 miejsce,

Damian K. - 100 metrów 2 miejsce,

Norbert P. - pchnięcie kulą 4 miejsce,

Aneta Dz. - 200 metrów 5 miejsce.

21. XV Warszawska Olimpiada Młodzieży w lekkoatletyce.

skład - Kamil B. rocznik 1997- pchnięcie kulą 1 miejsce i awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej do Płocka.

Mateusz M. - skok w dal - wycofał sie z zawodów z powodu kontuzji uda,

Kamil O. - bieg na 1500 metrów, miejsce 8

Damian K. - 100 metrów, miejsce 10

21. Turniej tańca w Pomiechówku "Letnia Miłość" - 1 miejsce.

skład - Zosia P., Oliwia M., Wiktoria S., Weronika F.,  Kaja P., Jakub D., Jakub L.

22.  XV Warszawska Olimpiada Młodzieży w lekkoatletyce - Płock 2013.

Kamil B. uplasował się na 9 miejscu na Mazowszu

23. Piłka nożna chłopców szkół podstawowych - zawody dzielnicowe - IV miejsce,

skład - Kuba P., Przemek B., Bartek Sz., Kacper R., Kuba K., Szymon J., Grzesiek S., Paweł W., Mateusz M., Kuba G., Konrad P., Kacper K.

24. Piłka nożna chłopców szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 123 - 1 miejsce

skład - Kuba P., Przemek B., Bartek Sz., Kacper R., Kuba K., Szymon J., Grzesiek S., Paweł W.

SPORTSMENKA ROKU

ANETA DZ.