• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015

• 2014/2015

1. Piłka nożna dziewcząt - zawody dzielnicowe - 3 miejsce

skład - Sztandera Katarzyna 2A - Najwartościowsza Zawodniczka Mistrzostw Białołeki 2014 -MVP-, Maria Z., Karolina Smoczyńska 1C, Weronika T., Agnieszka K., Daria G., Ola M., Wiktoria Zamęcka 2C, Weronika Sz., Emila H.

2. Piłka nożna chłopców - zawody dzielnicowe.

skład - Łukasz B., Mateusz K., Krzysiek B., Piotr K., Karol W., Rafał R., Wiktor W., Konrad P., Radek W., Kuba P., Kuba K.

3. Sztafetowe biegi przełajowe - zawody dzielnicowe chłopców.

skład - Mateusz K., Radek W., Mateusz M., Mateusz M., Łukasz B., Tymek G., Michał G., Jonasz Sz.

4. Sztafetowe biegi przełajowe - zawody dzielnicowe chłopców.

skład - Kacper D., Oliwier A., Mateusz S., Wojtek Z., Franciszek M., Bartek G., Gabriel S., Tymoteusz B., Czarek M., Oskar D., Oskar J., Kuba S., Kuba P.

5. Sztafetowe biegi przełajowe - zawody dzielnicowe dziewcząt.

skład - Klaudia M., Marianna T., Gabrysia Cz., Marta K., Karolina R., Ida J., Karolina S., Patrycja D., Pola Sz., Olga K., Iga M., Lidia Kocon.

6. Piłka ręczna chłopców - zawody dzielnicowe - II miejsce

sklad - Gabriel S., Czarek M., Krystian R., Tymek B., Janek Basałaj VIC, Michał Ch., Mateusz M., Kuba M., Kuba M., Kuba O., Szymon Pepławski VIC.

7. Piłka ręczna chłopców - zawody dzielnicowe - II miejsce

skład -Mateusz Karpiński IIIA Najwartościowszy Zawodnik Mistrzostw Białołeki 2014 - MVP, Łuksz B., Filip Z., Waldek Z., Piotr K., Wiktor W., Igor J., Szymon D., Bartek K., Kanrad P., Krystian Dz., Dominik S.

6. Piłka ręczna dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce

skład - Weronika Szymańska IID Najwartościowsza Zawodniczka Mistrzostw Białołęki 2014 - MVP-, Zuzanna Ś., Ola O., Kasia Sz., Maria Z., Karolina S., Zuzanna P., Wiktoria I., Marysia Sz., Emila H., Agnieszka K.

7. Tenis stołowy dziewcząt - zawody dzielnicowe - II miejsce

skład - Kasia Sz., Maria Z., Karolina S.

8. Tenis stołowy chłopców - zawody dzielnicowe - I miejsce i awans do XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Tutaj chłopcy uplasowali się na 12 miejscu.

skład - Mateusz Karpiński IIIA, Łukasz Banaszek IIIA, Patryk Sadowski IIIA.

Łukasz Banaszek - Najwartościowszy Zawodnik Mistrzostw Białołeki 2014 - MVP

9. Tenis stołowy chłopców (Szkoła Podstawowa) - zawody dzielnicowe -     I miejsce i awans do XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Tutaj chłopcy uplasowali się na 7 miejscu.

skład - Filip Filipkowski Najwartościowszy Zawodnik Mistrzostw Białołeki 2014 - MVP, Cezary Mitas, Artur Sztandera.

10. Tenis stołowy dziewcząt  ( Szkołą Podstawowa) - zawody dzielnicowe - I miejsce i awans do XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Tutaj dziewczęta uplasowały się na 7 miejscu

skład - Olga Koszowska, Marianna Tkaczewska Najwartościowsza Zawodniczka Mistrzostw Białołeki 2014 - MVP.

11. Piłka koszykowa chłopców - zawody dzielnicowe.

skład - Łukasz Banaszek IIIA, Mateusz Karpiński IIIA, Kamil B., Filip Z., Waldek Z., Piotrek K., Konrad P., Tymek G., Kuba G., Igor J.

12. Piłka koszykowa dziewcząt - zawody dzielnicowe.

skład - Adrianna G., Maria Z., Karolina Smoczyńska IC, Emila H., Kasia Sztandera IIA, Agnieszka K., Weronika Szymańska IID, Zuza Ś., Wiktoria Izdebska IID, Justyna O.

13. Futsal - zawody dzielnicowe.

skład - Łukasz Banaszek IIIA, Mateusz Karpiński IIIA, Konrad Pisarek IIA, Wiktor Woliński IIC, Jonasz Sz.,  Piotr K., Karol W., Patryk Pisarek IIIB, Kacper Czarnecki IIA, Maciek K., Kuba Pisarek IA, Kuba Krzemiński IC.

14. Piłka siatkowa dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce

skład - Ola G., Ola M., Daria G., Zuza W., Zuza P., Julia Ch., Karolina S., Maria Z., Kasia Sz.

15. Piłka siatkowa chłopców - zawody dzielnicowe -

skład - Łukasz B., Mateusz K., Filip Z., Waldek Z., Patryk G., Patryk S., Wiktor W., Grzesiek D.

16. Piłka siatkowa chłopców - zawody dzielnicowe.

skład - Czarek M., Gabryś S. Krystian R., Tymek B., Michał Chojnowski VIC, Oskar J., Jakub M.

17. Pływanie dziewcząt- zawody dzielnicowe III miejsce

skład - Zosia P., Weronika L., Karolina D., Natalia D., Zosia P., Ala B.

18. Pływanie chłopców - zawody dzielnicowe.

skład - Wiktor W., Igor J., Kuba G., Łukasz B., Konrad Ł.

19. Lekkoatletyka - zawody dzielnicowe.

skład -

- Witkor W. - III miejsce w skoku wzwyż,

- Karolina S. - I miejsce w skoku wzwyż,

- Mateusz M. - II miejsce w biegu na 100m,                                                                                                                                                                                                    - Weronika Sz. - III miejsce w pchnięciu kulą,

- Piotr K. - III miejsce w biegu na 200m,

- Łukasz B. - II miejsce w skoku w dal,

- Łukasz Sz. - III miejsce w skoku w dal,

-Sztafeta Olimpijska (800, 400, 200,100) - I miejsce.

Skład sztafety - Piotr K., Mateusz K., Łukasz B., Mateusz M.

-sztafeta 4X100 dziewcząt - III miejsce.

Skład- Karolina S., Weronika Sz., Agnieszka K,

-sztafeta 4X100 chłopców - III miejsce.

Skład - Patryk S., Mateusz M., Łukasz B., Michał M.

sztafeta 4X100 chłopców - III miejsce.

Skład-Mikołaj Sz., Łukasz Sz., Wiktor W.

20. Ringo - III miejsce zawody dzielnicowe.

Skład - Maria Z., Karolina S., Mateusz K., Karol W., Piotrek K.

SPORTSMENKA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 43

KATARZYNA SZ.

SPORTOWIEC ZESPOŁU SZKÓŁ NR 43

ŁUKASZ B. ex aequo MATEUSZ K.