• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2013/2014

• 2013/2014

1. Piłka ręczna dziewcząt - zawody dzielnicowe - 1 miejsce i awans na Warszawską Oimpiadę Młodzieży  - V miejsce w Warszawie.

skład - Patrycja C., Patrycja Swiątek IIIA, Karolina Sołtysiak IIIA, Kamla F., Julia K., Ola G., Emila H., Kasia Sztandera IA, Zuza Ś., Wiktoria Izdebska, Weronika Szymańska ID - wybrana Najwartościowszą (MVP) zawodniczką zawodów.

2. Tenis stołowy dziewcząt - zawody dzielnicowe - 1 miejsce i awans na Warszawską Olimpiadę    Młodzieży. VII miejsce w Warszawie.

skład - Karolina Sołtysiak IIIA, Patrycją Świątek IIIA, Kasia Sztandera IC.

3. Ringo - zawody zielnicowe I miejsce i awans na Warszawaką Olimpiadę Młodzieży.

skład - Karolina S., Patrycja C., Daniel S., Rafał M.

4. Lekkoatletyka - zawody dzielnicowe

skład -

Kamila F. - pchniecie kulą I miejsce,

Daniel S. - bieg na 1500metrów I miejsce,

Daniel M. - pchnięcie kulą II miejsce,

Mateusz K. 1000m - III miejsce,

sztafeta olimpijska w składzie Daniel S., Igor A., Janek K., Rafał M. - I miejsce,

Karoina S. - skok wzwyż I miejsce,

Agata B. skok wzwyz II miejsce,

Igor A. - II miejsce - skok wzwyż,

Krystian W. - II miejsce skok wzwyż,

Michał M. - III miejsce - bieg na 100m.

Piłka nożna - Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 123 -zawody dzielnicowe -  I miejsce

skład - Przemek Boreczek VIA, Bartek Szoja VIA, Kacper Rembelski VIA, Kuba Krzemiński VIA, Szymon Juściński VIA, Mateusz Mucha VIB, Czarek Mitas VC, Tymek Barwiński VC, Kuba Smoczyński VIA, Grzesiek Smoczyński VIA

Pływanie drużynowe zawody dzielnicowe gimnazjum - II miejsce

skład: Jakub G., Igor J., Łukasz B., Konrad Ł., Daniel S., Krystian W.

5. Piłka siatkowa dziewcząt - zawody dzielnicowe - miejsce II

skład - Karolina S., Kamila F., Patrycja C., Zuzanna P., Daria G., Aleksandra M., Aleksandra G.

6. Tenis stołowy chłopców - zawody dzielnicowe - II miejsce

skład - Łukasz Banaszek IIA, Mateusz Karpiński IIA, Konrad Ł., Patryk P.

7.Piłka nożna chłopców - zawody dzielnicowe II miejsce

8. Tenis stołowy chłopców - zawody dzielnicowe II miejsce

skład - Bartek Sz., Szymon J., Karol B., Szymon Z.

9. Tenis stołowy dziewcząt - zawody dzielnicowe - II miejsce

skład - Marta Ł., Weronika T., Marianna Tkaczewska IVB.

10. Piłka koszykowa chłopców - II miejsce

skład - Tymoteusz B., Cezary M., Przemysław B., Szymon J., Jakub K., Kacper R., Mikołaj Sz., Bartosz Sz., Krzysztof P., Szymon Z.

11. Piłka ręczna chłopców - III miejsce

skład - Grzesiek S., Przemysław Boreczek VIA, Szymon J., Jakub K., Kacper R., Mikołaj Sz., Bartosz Szoja VIA - wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów, Krzysztof P.

12. Indywidualne biegi przełajowe - zespołowo III miejsce

skład - Karolina Sołtysiak IIIA - 1 miejsce, Daniel Smoczyński IIIB - 1 miejsce, Daniel Maćkowiak IIIA, Bartek S., Marcin S., Maksymilian M., Paweł W., Grzegorz D., Mikołaj R., Maciek Ch., Krystian Dz., Woliński Wiktor, Daniel A., Patryk P., Mateusz M., Banaszek Łukasz, Mateusz Karpiński, Damian K., Nadia W., Aleksandra Sz., Wiktoria Zamęcka, Amanda J., Magda W., Iza K.

13. Unihokej chłopców - zawody dzielnicowe - miejsce IV

skład - Daniel M., Bartek S., Daniel S., Damian K., Patryk P., Łukasz B., Karol W., Krystian Dz., Wiktor W.

14. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - IV miejsce

skład - Janek K., Daniel S., Damian K., Igor A., Marcin S., Mateusz M., Patryk P., Mateusz K.

SPORTSMENKA ROKU

KAROLINA S.