• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019

• 2018/2019

1. Piłka nożna dziewcząt - kategoria młodzież 2003-2005 - I miejsce na Białołęce i awans na LII WOM.

skład – Tkaczewska Marianka IIIC, Brzozowska Martyna IIIA, Zienkiewicz Maja 8B (Najwartościowsza zawodniczka Mistrzostw), Żmuda Zuza 8B, Wojda Ola 7D, Budnicka Olga IIIA, Natkaniec Amelia IIIA, Rokicka Weronika IIIA, Czarniak Małgosia 7B,

Skołożyńska Wiktoria 7B.

2. Sztafetowe biegi przełajowe - kategoria dzieci 2006-2007.

dziewczęta 6 miejsce

chłopcy 7 miejsce

3. Sztafetowe biegi przełajowe- kategoria młodzież 2003-2005

skład - Górzyński Patryk, Kołodziejska Aleksandra, Wicka Zuzanna, Psuty Piotr, Ręcławowicz Kacper, Siołek Mateusz, Wójcik Dominik, Cieciuch Amelia, Roman Zuzanna, Siewruk Natalia, Olszewski Filip, Wawrzonek Jakub, Wachowicz Alan, Czarniak Kacper, Deorocki Michał,  Grotek Kacper, Juściński Jakub,  Kisiel Jakub, Szczygieł Olivier, Zienkiewicz Maja, Żmuda Zuzanna, Grzegory Maria, Kiejno Martyna, Szepietowska Kalina, Bieńkowska Amelia, Czmielewska Pola, Dudkowska Adriana, Jaworska Anna Kosieradzka Lilia, Bryłka Grzegorz, Łabasiewicz Franciszek.

dziewczęta - 5 miejsce

chłopcy - 2 miejsce

3. Indywidualne biegi przełajowe - kategoria dzieci 2006-2007.

dziewczęta 2007 - 8 miejsce

chłopcy 2007 - 1 miejsce

dziewczęta 2006 - 4 miejsce

chłopcy 2006 - 9 miejsce

dziewczęta 2005 - 6 miejsce

chłopcy 2005 - 3 miejsce

dziewczęta 2004 - 4 miejsce

chłopcy 2004 - 3 miejsce

dziewczęta 2003 - 2 miejsce

chłopcy 2003 - 4 miejsce

PUNKTACJA OGÓLNA DZIECI 2006-2007

dziewczęta - 4 miejsce

chłopcy - 3 miejsce

PUNKTACJA OGÓLNA MŁODZIEŻY 2003-2005

dziewczęta - 3 miejsce

chłopcy - 1 miejsce

4. Unihokej  dziewcząt - kategoria młodzież 2003-2005. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Żmuda Zuza 8B, Cygler Ewelina IIIC, Brzozowska Martyna IIIA, Natkaniec Natalia IIIA, Budnicka Olga IIIA, Wojda Ola 7B.

5. Unihokej  chłopców - kategoria młodzież 2003-2005. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Grotek Kacper 8A, Juściński Jakub 8A, Olivier Szczygieł 8A, Czarniak Kacper 8A,

Roślik Kacper IIIA, Maj Franek IIIC, Filipkowski Filip IIIC, Mateusz Sapierzyński IIIC.

6. Unihokej  chłopców - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 2 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Królik Krzysztof 7B, Gajewski Piotr 7B, Olszewski Piotr 7C, Lewandowski Tomek 6D, Benczak Bartek 6D, Pisklak Karol 7A, Wysocki Dominik 7A, Kaczyński Jakub 7A, Małaszek Jan 6B.

7. Tenis stołowy chłopców - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 2 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Filipkowski Piotr 6E, Małaszek Jan 6B.

8. Tenis stołowy chłopców - kategoria młodzież 2003 i młodsi. 2 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Długosz Jakub 8D, Filipkowski Filip IIIC, Mierzwa Mateusz 7C, Kotelski Przemek 7C, Stawarz Michał IIIC.

9. Tenis stołowy dziewcząt - kategoria młodzież i młodsi. 1 miejsce w dzielnicy Białołeka i awans do LII WOM (5 miejsce w Warszawie).

skład – Tkaczewska Marianka IIIC, Brzozowska Martyna IIIA (Najlepsza zawodniczka Mistrzostw), Żmuda Zuzanna 8B.

10. Mini piłka koszykowa chłopców - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 2 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład – Pisklak Karol 7A, Wysocki Dominik 7A, Olszewski Dominik 7C, Turski Patryk, Turski Bartek, Lewandowski Tomek 6D, Rojewski Michał 5F, Małaszek Jan 6B, Benczak Bartek 6D, Podwysocki Dominik, Królik Krzysztof 7B, Dawidczyk Kacper 7A.

11.Mini piłka siatkowa chłopców - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład - Jusiński Szymon 6A, Swęd Jan 6A, Szczepanek Leon 6A, Wrzesiński Mikołaj 6C, Manowski Mikołaj 6C, Płoski Bartosz 6C, Lewandowski Tomek 6D, Podwysocki Daniel 6D, Bralski Dawid 6E, Filipkowski Piotr 6E, Olszewski Filip 7C.

12. Mini piłka siatkowa dziewcząt - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład - Borowska Małgorzata 5G, Kowalewska Dominika 6A, Wyszomirska Hanna 6A, Ciechomska Aleksandra 6C, Kobylarczyk Klara 6C, Kobylarczyk Kornelia 6C, Warunek oliwia 7A, Giezek Daria 7A, Dowżyk Dagmara 7B, Sutkowska Julia 7B.

13. Piłka koszykowa dziewcząt - kategoria młodzież 2003 i młodsi. 2 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład - Karolina Gryszko IIIB, Marianna Tkaczewska IIIC, Ewelina Cygler IIIC, Martyna Brzozowska IIIA, Maja Zienkiewicz 8B, Zuzanna Żmuda 8B, Wiktoria Skołożyńska 7B, Małgorzata Czarniak 7B, Małgorzata Leleno 7B, Pola Brol 7B.

14. Liga mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Nieporęt.

skład SP 31 w pierwszej edycji cyklu -

Gosia Rząca IVg, II miejsce

Helena Krzemińska IVg, II miejsce

Wiktoria Kinel IIId, II miejsce

Maja Krasuska IIb, IIImiejsce

Julia Cytryniak Vc, II miejsce

Maja Prokop Vc, II miejsce

Daria Łapińska Ve, II miejsce

Gosia Borowska Vg, II miejsce

Dominika Kowalewska VIa, II miejsce

Pola Jędraszczyk VIa, II miejsce

15. Liga mini piłki siatkowej chłopców o Puchar Wójta Gminy Nieporęt.

skład SP 31 w pierwszej edycji cyklu -

Igor Dowżyk

Szymon Jusiński VIa,

Leon Szczepanek VIa,

Jan Swęd VIa,

15. Pływanie dziewcząt - sztafeta - kategoria dzieci 2006 i młodsi. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład -

16. Pływanie chłopców - sztafeta - kategoria młodzież 2003 i młodsi. 3 miejsce w dzielnicy Białołeka.

skład -

17. Liga mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Nieporęt.

skład SP 31 w drugiej edycji cyklu -

Borowska Małgorzata  Vg 1 miejsce