• OSIAGNIĘCIA SPORTOWE 2009/2010

• OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 31 I GIMNAZJUM NR 125

W ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

1. Piłka nożna chłopców – zawody dzielnicowe – IV miejsce.

skład: Piotr K., Dawid R., Michał R., Kamil M., Oskar K., Paweł. P., Mateusz M., Patryk M., Daniel G., Przemek S.

2. Piłka nożna dziewcząt – zawody dzielnicowe – IV miejsce.

skład:Klaudia K., Marlena Z., Joanna K., Barbara K., Dominika S., Zuzanna H., Konstancja Z., Karolina U.

3. Unihokej chłopców – zawody dzielnicowe - II miejsce

skład: Jakub A., Piotr K., Mateusz W., Mikołaj M., Oskar K., Michał P., Krzysztof D.

4. Unihokej dziewcząt – zawody dzielnicowe - III miejsce

skład: Klaudia K., Marlena Z., Barbara K., Konstancja Z., Karolina U., Kinga S.

5.  Drużynowy tenis stołowy chłopców– zawody dzielnicowe - III miejsce

skład: Dawid G., Patryk S.

6.  Drużynowy tenis stołowy dziewcząt–zawody dzielnicowe - III miejsce

skład: Konstancja Z., Barbara K.

7.  Zawody szachowe o mistrzostwo Białołęki – II miejsce.

Skład: Michał N., Aleksander W., Karol M.

8.  Piłka siatkowa chłopców – zawody dzielnicowe – V miejsce

Dawid G., Sebastian K., Tomasz J., Oskar K., Daniel P., Mateusz M., Kamil M.

9.  Piłka siatkowa dziewcząt – zawody dzielnicowe – IV miejsce

Klaudia K., Marlena Z., Barbara K., Joanna K., Karolina U.  Katarzyna D., Monika T., Konstancja Z., Iwona G.

10.Ogólnopolski Turniej Coca-Cola Cup – chłopcy zakończyli rozgrywki  na poziomie 2  rundy kwalifikacyjnej

Piotr K., Dawid G., Michał R., Kamil M., Oskar K., Paweł P., Mateusz M., Patryk M., Daniel G.,                                          Przemek S.

11Ogólnopolski Turniej Coca-Cola Cup – dziewczęta zakończyły

rozgrywki na poziomie 1 rundy kwalifikacyjnej

Klaudia K., Marlena Z., Joanna K., Barbara K., Dominika S., Zuzka H., Konstancja Z.

12.  Piłkarski turniej w futsalu chłopców – IV miejsce

Piotr K., Oskar K., Paweł P., Mateusz M., Konrad K., Damian P., Patryk M., Przemek S.

13.    Unihokej chłopców – zawody dzielnicowe  - IV miejsce.                                                                                                                 Skład: Norbert P., Michał K., Kewin J., Maksym P., Daniel M., Marcin S., Paweł Sz., Alek M.

14.      Tenis stołowy chłopców – zawody dzielnicowe – IV miejsce.

Skład: Jakub Ż., Hubert D., Kamil D.

15.      Piłka nożna chłopców – zawody dzielnicowe – VII miejsce.

Skład: Daniel M., Kacper P., ŁukaszB., Maksymilian P., Kamil B., Artur P., Aleksander M., Kamil D.

16.     Poniedziałki lekkoatletyczne na Białołęce – zawody dzielnicowe:

KAROLINA S., MAKSYMILIAN P., ARTUR P., KACPER P., JULIA K., ŁUKASZ B.,

KAMIL B., ANETA DZ., SEBASTIAN A., ŁUKASZ D.,  KAMIL D., MONIKA SZ., MARTYNA B.

17.      Cykl wtorków lekkoatletycznych na Targówku:

ANETA DZ., MONIKA SZ., MARTYNA B.