Finaliści i laureaci konkursów pozaszkolnych w SP nr 31

wink

Rok szkolny 2017/2018

Sukces w XII Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów

Tytuł laureata III stopnia (brązowy medalista) zawodów indywidualnych XII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów uzyskał Michał Stawarz - 2C

SUKCESY W KURATORYJNYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM LOGIA 18 

Michał Stawarz  - 2C  - tytuł  Laureata  (wynik - 100%)
Filip Filipkowski - 2C - tytuł  Laureata  (wynik - 100%)

Mateusz Stanek - 3D  -  tytuł  Finalisty
Jakub Pietruszka - 3D -  tytuł  Finalisty
Paweł Rzeszotarski  - 2D - tytuł  Finalisty

smiley

Rok szkolny 2016/2017

Gimnazjum nr 125

 

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Kamionowska Marta - FINALISTA

 

KONKURS BIOLOGICZNY

Parnas Szymon Jakub - LAUREAT

Skiba Weronika Agata - FINALISTA

Kuratoryjny Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego

- za wolność Waszą i Naszą"

Aleksandra Jaremko IIIA - FINALISTA
Mikołaj Szajkowski IIIC - FINALISTA
Martyna Szepietowska IIIA - FINALISTKA
 Adam Wałach IIA – FINALISTA

XII Konkurs Kultury Klasycznej

Martyna Szepietowska IIIA – FINALISTKA

KONKURS INFORMATYCZNY DLA GIMNAZJALISTÓW LOGIA17

Filip Filipkowski LAUREAT
Michał Stawarz – FINALISTA

 

WOJEWÓDZKI KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW

"Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”

 

Bartosz Gajda LAUREAT

 

Szkoła Podstawowa nr 31

KONKURS POLONISTYCZNY

Kucharska Klara Maria - LAUREAT

 

KONKURS MATEMATYCZNY

Łuszczak Aleksandra Maria - FINALISTA

 

 

 

 

Gratulujemy!

 

 

Rok szkolny 2015/2016

Mateusz Stanek

Finalista Konkursu informatycznego

Szymon Parnas

LAUREAT Konkursu biologicznego

Michał Stawarz

LAUREAT Konkursu informatycznego

Filip Filipkowski

LAUREAT  Konkursu informatycznego 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Furmanek Karol VI A

LAUREAT Konkursu matematycznego

Furmanek Karol VI A

LAUREAT Konkursu przyrodniczego

Jakub Pietruszka i Karol Furmanek (VIA, VIB)

LAUREAT  Konkursu informatycznego

Gąsiorowska Ida VI B

FINALISTKA Konkursu polonistycznego

Kamionowska Marta VI B

FINALISTKA Konkursu polonistycznego

Filip Filipkowski

FINALISTA  Konkursu informatycznego 

 

W IX Ogólnopolskim Konkursie Wierszy i Piosenek Tematycznych

„Rhymes and Songs Festival” laureatami zostali:

Program w języku rosyjskim – Zespół z klasy II A w składzie: M. Berezowska,

M. Czarnecki, K. Domosud, N. Domosud, A. Kowalewska – III miejsce

Program w języku rosyjskim – Waldemar Zieliński (III A) – wyróżnienie indywidualne

W XXX Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy A. Mickiewicza i A. Puszkina

w Języku Rosyjskim „Puszkiniana 2015” laureatami zostali:

     

Karolina Domosud (II A) – laureatka

Waldemar Zieliński (III A) – wyróżnienie

Sukces uczniów ZS nr 43 w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

im. majora Marka Gajewskiego

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.
Od Cedyni do Orszy”

 

Zawrotniak Filip – IIIA (G) – LAUREAT

Furmanek Karol VIa (SP) – LAUREAT

Wałach Adam  VIa (SP) – FINALISTA

  

LAUREAT

KONKURSU JĘZYKA ROSYJSKIEGO

organizowanego

przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2013/2014

JERZY JAŚKUĆ

uczeń kl. III B Gimnazjum nr 125

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

Karol Bojke kl. VIa - FINALISTA

Karol Furmanek kl.Va - FINALISTA

 

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

Karol Bojke kl. VIa- LAUREAT

 

LAUREAT

KONKURSU INFORMATYCZNEGO MINILOGIA 2012

TYMOTEUSZ PIETRUSZKA

 

uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31

LAUREAT KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO

"Janusz Korczak - wielki przyjaciel dzieci",

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

INFORMATYCZNYM LIGA ZADANIOWA 04 

AGNIESZKA PAWEŁEK

 

uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31

LAUREAT

KONKURSU JĘZYKA ROSYJSKIEGO

organizowanego

przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2012/2013

JERZY JAŚKUĆ

 

uczeń kl. IIb Gimnazjum nr 125

I nagroda w kategorii praca plastyczna-plakat

organizator: MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI

(pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego)

2012/2013

MILENA GOREK

 

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek

Tematycznych w języku obcym

" VI Rhymes and Songs Festival"

Julia Sczygielska (IIIb), Iryna Telyuk (IIb),

Dominika Gajda (IIIa), Agnieszka Hauss (IIIa),

Ewelina Krzyżanowska (IIIa), Dominika Spodar (IIIa),

Natalia Roman (IIIa), Weronika Raczyńska (IIIa),

Ewelina Zarzycka (IIIa)

 

Finaliści i zdobywcy wyróżnienia w XXVII Ogólnopolskim Konkursie

Recytacji Poezji i Prozy A. Mickiewicza i A. Puszkona "Puszkiniana 2012"

Aleksander Werelich (IIIa), Ewelina Zarzycka (IIIa),

Yury Yaskuts (Ia), Kamila Filińska (Ia), Kewin Jaroszewski (Ia)

 

 

Finalista konkursu informatycznego Logia 2011

rok szkolny 2011/2012

Jakub Bujak

uczeń III klasy Gimnazjum nr 125

 

Finalista konkursu informatycznego miniLogia2011

rok szkolny 2011/2012

Tymoteusz Pietruszka

uczeń V klasy Szkoły Podstawowej nr 31

 

Finalista konkursu informatycznego miniLogia2011

rok szkolny 2011/2012

Adam Pawełek

uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31

 

Laureat konkursu informatycznego miniLogia2011

rok szkolny 2011/2012

Monika Włoszczyńska

uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31

 

TYTUŁ FINALISTY

Konkursu Polonistycznego

organizowanego

przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2010/2011

zdobyły:

Aleksandra Smoczyńska

 

uczennica kl. III B Gimnazjum 125

Julia Skrońska

uczennica kl. II B Gimnazjum 125

 

 

Laureat konkursu informatycznego LOGIA10:

rok szkolny 2009/2010

Marek Sommer uczeń III klasy Gimnazjum 125

   

I miejsce w ogólnopolskim konkursie energetycznym.

Aleksander Czkaj uczeń klasy III Gimnazjum nr 125