OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2015/2016
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM 125
w roku szkolnym 2015/2016Procentowe zestawienie ocen zachowania (patrz plik pdf)
Najwyższe wyniki w nauce osiągnęli
Lp.
Imię i nazwisko
Klasa
średnia
zachowanie
Barwiński Tymoteusz
1A
4,93
wzorowe
Chojnowski Michał
1A
4,79
bardzo dobre
Długosz Barbara
1A
5,00
wzorowe
Gorek Jan
1A
4,50
bardzo dobre
Koszowska Olga
1A
4,57
bardzo dobre
Krawczyk Michał
1A
4,50
bardzo dobre
Piskorczyk Olaf
1A
4,57
bardzo dobre
Troszczyńska Olga
1A
4,57
wzorowe
Wałach Adam
1A
5,00
bardzo dobre
Buszko Paulina
1B
4,92
wzorowe
Mierzwa Maria
1C
4,77
wzorowe
Rybak Karolina
1C
4,77
wzorowe
Szafrańska Pola
1D
4,77
bardzo dobre
Błażejewski Błażej
1D
5,00
wzorowe
Gajda Bartosz
1D
4,64
wzorowe
Gąsiorowska Ida
1D
5,07
bardzo dobre
Kamionowska Marta
1D
5,14
wzorowe
Makuła Matylda
1D
4,79
wzorowe
Wawrzyniak Bartłomiej
1D
4,79
bardzo dobre
Wąsek Anastazja
1D
5,07
bardzo dobre
Badurka Paweł
2A
4,67
wzorowe
Benczak Julia
2A
4,60
bardzo dobre
Herbich Julia
2A
4,80
wzorowe
Jabłoński Michał
2A
4,67
wzorowe
Jaremko Aleksandra
2A
4,73
wzorowe
Mucha Mateusz
2A
4,80
wzorowe
Rene Jakub
2A
4,80
bardzo dobre
Skiba Weronika
2A
5,07
wzorowe
Sotnik Krzysztof
2A
4,53
wzorowe
Szepietowska Martyna
2A
4,87
wzorowe
Choromańska Julia
2B
4,53
wzorowe
Jastrzębska Katarzyna
2B
4,60
bardzo dobre
Lipiarz Martyna
2B
4,53
bardzo dobre
Parnas Szymon
2B
4,93
bardzo dobre
Siwek Zuzanna
2B
4,93
bardzo dobre
Szeliga Katarzyna
2B
5,00
bardzo dobre
Turski Igor
2B
4,64
bardzo dobre
Filipek Piotr
2C
4,80
wzorowe
Gałecka Adrianna
2C
4,67
wzorowe
Jełowicka Marta
2C
4,87
wzorowe
Kołodziejczyk Katarzyna
2C
4,87
wzorowe
Rusin Angelika
2C
4,50
bardzo dobre
Suska Milena
2C
4,80
bardzo dobre
Bobel Julia
3A
5,39
wzorowe
Dekarz Magdalena
3A
5,17
wzorowe
Domosud Natalia
3A
5,33
wzorowe
Domosud Karolina
3A
5,67
wzorowe
Gnarowska Martyna
3A
4,78
wzorowe
Kawalski Kacper
3A
4,56
bardzo dobre
Konewecki Filip
3A
4,83
bardzo dobre
Kowalewska Angelika
3A
4,78
wzorowe
Kuśmierczyk Maciej
3A
4,94
wzorowe
Milczarczyk Karolina
3A
4,53
wzorowe
Sewastianowicz Magdalena
3A
4,78
wzorowe
Sztandera Katarzyna
3A
5,28
wzorowe
Borowska Natalia
3B
4,61
bardzo dobre
Czesak Maciej
3B
4,94
wzorowe
Frymus Oliwia
3B
4,83
wzorowe
Gąsiorowski Tymoteusz
3B
5,22
wzorowe
Grabowski Bartosz
3B
4,83
wzorowe
Pietruszka Tymoteusz
3B
5,11
wzorowe
Skrońska Michalina
3B
4,82
bardzo dobre
Zając Aleksandra
3B
4,83
wzorowe
Hebda Zofia
3C
4,61
bardzo dobre
Jaroszewska Marika
3C
5,06
wzorowe
Jastrzębska Amanda
3C
5,00
bardzo dobre
Kocon Zuzanna
3C
4,78
bardzo dobre
Krzyżanowska Zofia
3C
4,78
bardzo dobre
Margas Zofia
3C
4,94
wzorowe
Szwedo Maria
3C
4,94
bardzo dobre
Zamęcka Wiktoria
3C
4,50
bardzo dobre
Bauer Dominika
3D
4,83
wzorowe
Drewniak Grzegorz
3D
4,56
bardzo dobre
Kuśmider Mateusz
3D
4,50
bardzo dobre
Kuzara Krzysztof
3D
4,67
bardzo dobre
Oleszkiewicz Justyna
3D
4,78
bardzo dobre
Szostek Aleksandra
3D
4,50
wzorowe
Warowny Paweł
3D
4,56
bardzo dobre
Wierzbicka Nadia
3D
4,76
wzorowe
Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE w roku 2015/2016
(patrz plik pdf)
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 125
W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Konkursy o zasięgu ogólnopolskim:
Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy A. Mickiewicza i A. Puszkina
w Języku Rosyjskim Puszkiniana 2016- Laureatka - Karolina Domosud III A
Ogólnopolski Konkurs British Council dla klas gimnazjalnych i licealnych Współcześni Romeo i Julia
- II miejsce - Kasia Pucułek II C
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”
- Paulina Buszko I B – laureatka
- Gorayska Krystyna I C – laureatka
- Bartosz Gajda I D – laureat
- Marta Kamionowska I D – laureatka
- Bobel Julia III A – laureatka
- Konewecki Filip III A – laureat
- Kuśmierczyk Maciej III A – laureat
- Tymoteusz Pietruszka III B – laureat
- Adam Wałach IA – laureat
- Maciej Narożny IIA – laureat
- Mateusz Zawadzki IIA – laureat
- Julia Benczak IIA – laureat
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
- Weronika Skiba IIA – wyróżnienie
- Michał Jabłoński IIA – wyróżnienie
Konkursy kuratoryjne:
Kuratoryjny Konkurs „Logia 16”
- Mateusz Stanek I D – finalista
Kuratoryjny Konkurs Biologiczny
- Szymon Parnas – finalista
Konkursy o zasięgu miejskim:
Warszawski Festiwal Języka Rosyjskiego – Ilustracja do bajki rosyjskiej
- Zofia Margas – III C – laureaka
- Helena Wasilewska II A – laureaka
Konkurs Fotograficzny „Warszawa sięga gwiazd” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Dzielnicy Wola
I miejsce – Zofia Pietraszek IIA
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych ODPOWIEDNIE DAĆ OBCE SŁOWO 2016
- Justyna Skołożyńska II C - II miejsce w kategorii język angielski (gimnazjum),
- Karolina Domosud III A - wyróżnienie w kategorii język rosyjski (gimnazjum i liceum).
Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego Stawki na Językach
Piotr Kałuziński (III A) - III miejsce
Rozrywki Geograficzne dla gimnazjalistów 2015-2016
- Michalina Skrońska kl. III B - laureat
- Matylda Kopyto kl. III B – laureat
Warszawski Konkurs Piosenki Rosyjskiej pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i WCIES
I miejsce - duet Karolina i Natalia Domosud III A
III miejsce - Ivan Prokopets I C
Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Z Paderewskim w świat”
I miejsce - Helena Wasilewska IIA
Konkurs plastyczny o Czesławie Niemenie „Sen o Warszawie” organizowany przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturowej – wyróżnienia Helena Wasilewska i Zofia Pietraszek.
Konkursy o zasięgu dzielnicowym:
Człowiek jest jak morze: ma swoje przypływy i odpływy Interdyscyplinarny konkurs inspirowany życiem i twórczością polskiego laureata Nagrody Nobla - Henryka Sienkiewicza
- Paulina Buszko I B – II miejsce kat. literacka
- Szczuka Klementyna IIID – II miejsce kat. literacka
- Szostek Aleksandra IIID – II miejsce kat. recytacja
Dzielnicowy Konkurs Chemiczno-Fizyczny
- Weronika Skiba IIA - laureatka
Dzielnicowy Konkurs Recytacji w Języku Obcym – język niemiecki
- Bartosz Gajda ID - III miejsce
Dzielnicowy Konkurs Recytacji w Języku Obcym – język rosyjski
- Domosud Karolina III A – I miejsce
- Katarzyna Szeliga II B – III miejsce
Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „Myślę, liczę, stosuję”
- IIA: Weronika Skiba, jakub Rene, Paweł Badurka, Mateusz Mucha – wyróżnienia
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Mój Idol”
- Helena Wasilewska IIA – I miejsce
Dzielnicowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny
- Tymoteusz Pietruszka IIIB - I miejsce
- Tymoteusz Gąsiorowski IIIB - II miejsce
- Weronika Skiba IIA – III miejsce
Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny „Dmuchawce, latawce, wiatr…”
- Pola Szafrańska IC – I miejsce
Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski „Białołęka”
- Szczuka Klementyna IIID – I miejsce w kategorii język angielski, felieton
- Jakub Rene IIA – II miejsce w kategorii język angielski, review
Dzielnicowy Konkurs Biologiczny „Owady – latające bezkręgowce Polski”
- Karolina Domosud IIIA – III miejsce;
Dzielnicowy konkurs matematyczno-geograficzny Sfera 125
- Bartosz Grabowski IIIB i Tymoteusz Pietruszka IIIB – I miejsce.
Dzielnicowy konkurs historyczny „I wojna światowa”
- Tymoteusz Gąsiorowski IIIB – III miejsce
- Tymoteusz Pietruszka IIIB – III miejsce
II Białołęcka Gimnazjalna Akademia Talentów
Tymoteusz Pietruszka - laureat
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 125
W ZAWODACH SPORTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016- Piłka nożna dziewcząt - zawody dzielnicowe - 3 miejsce skład - Sztandera Katarzyna 3A, Maria Zuchnicka 2C, Agnieszka Kowalczyk 3B, Wiktoria Zamęcka 3C, Weronika Szymańska 3D,Chotkowska Katarzyna 1C, Herbich Julia 2A, Stelmach Dominika 1C Szafrańska Pola 1C, Szczuka Klementyna 3D, Izdebska Wiktoria 3D, Górnicka Natalia 3B.
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt - zawody dzielnicowe - 3 miejsce drużynowo. skład - Marta Kamionowska, Nadia Nazarczuk, Weronika Skiba, Wiktoria Roman, Anna Zięba, Adrianna Gałecka, Amanda Jastrzębska, Weronika Szymańska, Klementyna Szczuka, Wiktoria Zamęcka, Natalia Górnicka, Marika Jaroszewska.
- Indywidualne biegi przełajowe chłopców - zawody dzielnicowe - 2 miejsce drużynowo. skład - Tymoteusz Barwiński, Kuba Musiał, Jakub Słomianowski, Łukasz Kordek, Mateusz Mucha, Łukasz Szmagalski, Jędrzej Szepietowski, Krystian Rudnik, Dawid Baranowski, Kuba Pisarek, Jakub Grzegory, Jonasz Szpoton, Maksymilian Mańk, Tymoteusz Gąsiorowski, Piotr Zeller.
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - zawody dzielnicowe - 3 miejsce drużynowo. skład - Patrycja Duda 1B, Klaudia Mońska 1C, Inga Juszkiewicz 1D, Lidia Kocon 1D, Nadia Nazarczuk 1D, Weronika Skiba 2A, Adrianna Gałecka 2C, Milena Suska 2C, Natalia Górnicka 3B, Wiktoria Zamęcka 3C,
- Mistrzostwa Białołęki w kolarstwie szosowym - Białołęka 2015 - drużynowo Gimnazjumj 1 miejsce. skład - Kamil Stachowicz IIC, Maciej Chmielewski IC, Dawid Wachowicz IIB, Oskar Januszczak IA, Mateusz Osik IIIA, Igor Wituła IC, Klementyna Szczuka IIID.
- Piłka ręczna dziewcząt - zawody dzielnicowe - 2 miejsce. skład - Weronika Szymańska IIID Najwartościowsza Zawodniczka - MVP, Katarzyna Sztandera IIIA, Maria Zuchnicka 2C, Agnieszka Kowalczyk 3B, Szafrańska Pola 1C, Izdebska Wiktoria 3D, Diana Surman 2A, Zuzanna Pac 3B, Zuzanna Ścibirowska 3D, Aleksandra Zając 3B.
- Piłka ręczna chłopców - zawody dzielnicowe - 2 miejsce. skład - Wiktor Woliński IIIC, Wiktor Woźniakowski IIA, Konrad Pisarek IIIA, Szymon Domański IIIA, Bartosz Kaczyński IIIA, Krystian Dzimidko IIIC, Igor Jung IIIA, Maciej Kuśmierczyk IIIA, Kacper Czarniecki IIIA, Dominik Smoczyński IIIC, Jan Gacek IIIC, Dawid Baranowski IIA.
- Piłka ręczna dziewcząt - zawody dzielnicowe - 2 miejsce. skład - Weronika Szymańska IIID Najwartościowsza Zawodniczka – MVP (trzeci raz z rzędu, co zdarzyło się pierwszy raz w historii rywalizacji sportowej szkół na Białołęce), Katarzyna Sztandera IIIA, Maria Zuchnicka 2C, Agnieszka Kowalczyk 3B, Szafrańska Pola 1C, Izdebska Wiktoria 3D, Diana Surman 2A, Zuzanna Pac 3B, Zuzanna Ścibirowska 3D, Aleksandra Zając 3B.
- Tenis stołowy - zawody dzielnicowe dziewcząt - I miejsce i awans na XLIX Warszawską Olimpiadę Młodzieży. W WOM dziewczęta uplasowali się na IV miejscu. skład - Olga Koszowska IA, Katarzyna Sztandera IIIA, Maria Zuchnicka IIC.
- Tenis stołowy - zawody dzielnicowe chłopców - III miejsce. skład - Maks Mańk IIID, Marek Szulc IIIB, Tymoteusz Barwiński IA.
- Piłka koszykowa - zawody dzielnicowe chłopów - II miejsce. skład - Gąsiorowski Tymoteusz IIIB, Grzegory Jakub IIIB, Kuśmierczyk Maciej IIIA, Domański Szymon IIIA, Pisarek Konrad IIIA, Czarnecko Kaper IIIA, Dzimidko Krystian IIC, Woźniakowski Wiktor IIA, Mucha Mateusz IIA.
- Ringo - zawody dzielnicowe - III miejsce. skład - Katarzyna Sztandera IIIA, Maria Zuchnicka IIC, Maks Mańk IIIB, Wiktor Woliński IIIB.
- Mistrzostwa dzielnicy Białołęka w Lekkoatletyce.
- Michalina Pabiańczyk IIB - II miejsce w skoku w dal.
- Weronika Szymańska IIID - II miejsce w pchnięciu kulą.
- Mateusz Zawadzki IIA – I miejsce w biegu na 300m – 7 miejsce w Warszawie.
- Mateusz Mucha IIA – III miejsce w biegu na 1000m. – 8 miejsce w Warszawie.
- Dawid Baranowski IIA – II miejsce w pchnięciu kulą -
- Bartek Cydejko IB – III miejce w pchnięciu kulą -
- Kuba Grzegory IIIC– III miejsce w biegu na 1000m. – 7 miejsce w Warszawie.
- Łukasz Szmagalski IIA – I miejsce w skoku w dal – 7 miejsce w Warszawie.
- Sztafeta olimpijska klas III – III miejsce – Wiktor Woliński III, Krystian Dzimidko IIIB, Maks Mańk IIID, Mateusz Osik IIIC.
- Sztafeta olimpijska klas I-II – III miejsce – Łukasz Szmagalski IIA, Kacper Gamalczyk IC, Bartek Cydejko ID, Jędrzej Szepietowski IIA.
- Angelika Kowalewska, uczennica klasy IIIA została laureatką (3 miejsce akrobatyka sportowa) XIII Plebiscytu na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2015 r.
- UKS Targówek Warszawa/reprezentantka Polski w akrobatyce sportowej, 7 miejsce w 1 Igrzyskach Europejskich – Baku 2015r.,
- Jakub Olszewski, uczeń klasy IB został laureatem (7 miejsce strzelectwo sportowe) XIII Plebiscytu na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2015r.
- Kadra Polski Młodzików w strzelectwie do rzutków. Rocznik 2002.
- Diana Surman, uczennica klasy IIA została wyróżniona (taniec) w XIII Plebiscycie na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2015 r.
- II miejsce w stylu latynoamerykańskim w Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w tańcu Sportowym,
- II miejsce w stylo standardowym w Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w tańcu Sportowym,
- Wiktor Woźniakowski, uczeń klasy IIA został wyróżniony w XIII Plebiscycie
na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2015 r. kadra Mazowsza
w piłce siatkowe rocznik 2001.
OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2015/2016
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum
w I półroczu
roku szkolnego 2015/2016
Najwyższe wyniki w nauce osiągnęli
(zgodnie z WZO śr. ocen- 4,50 i zachowanie bardzo dobre lub wzorowe)
Zachowanie
L.p.
Klasa
Nazwisko, Imię
1A G125
Barwiński Tymoteusz
4,79
wzorowe
1A G125
Długosz Barbara
4,64
bardzo dobre
1A G125
Gorek Jan
4,50
bardzo dobre
1A G125
Łucka Anna
4,50
bardzo dobre
1A G125
Musiał Kuba
4,62
bardzo dobre
1A G125
Troszczyńska Olga
4,57
wzorowe
1A G125
Wałach Adam
4,85
bardzo dobre
1B G125
Buszko Paulina
4,77
wzorowe
1B G125
Mikulska Adrianna
4,54
bardzo dobre
1C G125
Mierzwa Maria
4,62
wzorowe
1C G125
Rybak Karolina
4,69
wzorowe
1D G125
Błażejewski Błażej
4,86
bardzo dobre
1D G125
Gąsiorowska Ida
5,00
bardzo dobre
1D G125
Kamionowska Marta
5,07
wzorowe
1D G125
Makuła Matylda
4,71
bardzo dobre
1D G125
Wąsek Anastazja
5,00
wzorowe
2A G125
Herbich Julia
4,67
bardzo dobre
2A G125
Jabłoński Michał
4,53
bardzo dobre
2A G125
Jaremko Aleksandra
4,80
bardzo dobre
2A G125
Mucha Mateusz
4,60
bardzo dobre
2A G125
Rene Jakub
4,87
bardzo dobre
2A G125
Skiba Weronika
4,80
bardzo dobre
2A G125
Szepietowska Martyna
4,67
wzorowe
2B G125
Parnas Szymon
4,67
bardzo dobre
2B G125
Siwek Zuzanna
4,79
bardzo dobre
2B G125
Szeliga Katarzyna
4,93
bardzo dobre
2C G125
Jełowicka Marta
4,73
bardzo dobre
2C G125
Kołodziejczyk Katarzyna
4,67
wzorowe
2C G125
Suska Milena
4,53
bardzo dobre
3A G125
Bobel Julia
5,00
wzorowe
3A G125
Dekarz Magdalena
5,00
bardzo dobre
3A G125
Domosud Karolina
5,13
wzorowe
3A G125
Domosud Natalia
4,75
wzorowe
3A G125
Kowalewska Angelika
4,56
bardzo dobre
3A G125
Sztandera Katarzyna
4,94
wzorowe
3B G125
Czesak Maciej
4,67
bardzo dobre
3B G125
Frymus Oliwia
4,60
bardzo dobre
3B G125
Gąsiorowski Tymoteusz
5,07
wzorowe
3B G125
Grabowski Bartosz
4,93
bardzo dobre
3B G125
Pietruszka Tymoteusz
4,53
wzorowe
3B G125
Skrońska Michalina
4,50
bardzo dobre
3B G125
Zając Aleksandra
4,69
bardzo dobre
3C G125
Hebda Zofia
4,50
bardzo dobre
3C G125
Jaroszewska Marika
4,94
wzorowe
3C G125
Jastrzębska Amanda
4,75
wzorowe
3C G125
Kocon Zuzanna
4,63
bardzo dobre
3C G125
Margas Zofia
4,88
wzorowe
3C G125
Szwedo Maria
4,50
bardzo dobre
3D G125
Bauer Dominika
4,69
bardzo dobre
3D G125
Kuzara Krzysztof
4,56
bardzo dobre
Średnie ocen w kl. I-III
1A
4,12
1B
3,44
1C
3,28
1D
4,15
2A
4,03
2B
3,60
2C
3,86
3A
4,18
3B
3,77
3C
3,66
3D
3,77
Frekwencja kl. I-III
1A
95,20%
1D
94,79%
1B
94,53%
2A
91,33%
3A
91,25%
2C
90,60%
2B
90,17%
1C
89,86%
3B
89,44%
3D
87,47%
3C
86,61%
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 125
w konkursachKonkursy ogólnopolskie
- Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”-
- Paulina Buszko I B – laureatka
- Gorayska Krystyna I C – laureatka
- Bartosz Gajda I D – laureat
- Marta Kamionowska I D – laureatka
- Bobel Julia III A – laureatka
- Tymoteusz Pietruszka III B – laureat
- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
- Magdalena Berezowska III A – awans do II etapu (konkurs w toku)
- Martyna Gnarowska III A – awans do II etapu (konkurs w toku)
- Bartosz Grabowski III B – awans do II etapu (konkurs w toku)
- Tymoteusz Pietruszka III B – awans do II etapu (konkurs w toku)
- Julia Płachecka III B – awans do II etapu (konkurs w toku)
Konkursy kuratoryjne:
- Interdyscyplinarnego Konkursu Kuratoryjnego „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”
- Gorayska Krystyna I C – awans do etap rejonowego (konkurs w toku)
- Bartosz Gajda I D– awans do etap rejonowego(konkurs w toku)
- Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego
- Mateusz Stanek I D – awans do etapu rejonowego
- Bartosz Grabowski III B – awans do etapu rejonowego
- Tymoteusz Pietruszka III B – awans do etapu rejonowego
- Ewa Pluta III C – awans do etapu rejonowego
- Dominika Bauer III D – awans do etapu rejonowego
- Kuratoryjny Konkurs „Logia 16”
- Mateusz Stanek I D – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Jakub Pietruszka I D – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Aleksandra Jaremko II A– awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Marek Szulc II A – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Berezowska Magda III A – awans do etapu rejonowego (konkurs w toku)
- Czarnecki Marcin III A – awans do etapu rejonowego (konkurs w toku)
- Kawalski Kuba III A – awans do etapu rejonowego (konkurs w toku)
- Bartosz Grabowski III B – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Tymoteusz Pietruszka III B – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Zuzanna Kocon III C – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Zofia Krzyżanowska III C – awans do etapu rejonowego(konkurs w toku)
- Kuratoryjny Konkurs Biologiczny
- Szymon Parnas – awans do etapu wojewódzkiego (konkurs w toku)
- Weronika Skiba II A – awans do etap rejonowego
- Karolina Domosud III A – awans do etap rejonowego
- Michalina Skrońska III B – awans do etap rejonowego
- Tymoteusz Gąsiorowski III B – awans do etap rejonowego
- Ewa Pluta III C – awans do etap rejonowego
- Kuratoryjny Konkurs Chemiczny
-Bartosz Grabowski IIIB -awans do etapu rejonowego
- Kuratoryjny Konkurs Historyczny
- Aleksandra Szostek III D – awans do etap rejonowego
- Kuratoryjny Konkurs „Losy żołnierza polskiego”
- Martyna Szepietowska II A – awans do etap rejonowego
- Aleksandra Szostek III D – awans do etap rejonowego
Konkursy warszawskie
- Warszawski Festiwal Języka Rosyjskiego – Ilustracja do bajki rosyjskiej
- Zofia Margas – III C – laureatka
- Helena Wasilewska II A – laureatka
- Konkursu Języka Angielskiego „Brainstorm”
- Mateusz Stanek – I D - awans do etap III (konkurs w toku)
Konkursy dzielnicowe:
- Dzielnicowy Konkurs Recytacji w Języku Obcym – język rosyjski
- Domosud Karolina III A – I miejsce
- Katarzyna Szeliga II B – III miejsce
- Dzielnicowy Konkurs Recytacji w Języku Obcym – język angielski
- Justyna Skołożyńska II C – II miejsce
- Dzielnicowy Konkurs Recytacji w Języku Obcym – język niemiecki
- Bartosz Gajda I D - III miejsce
Osiagnięcia sportowe
uczniów Gimnazjum nr 125Tenis stołowy - zawody dzielnicowe dziewcząt - I miejsce i awans na XLIX Warszawską Olimpiadę Młodzieży - IV miejscu w Warszawie.
Skład: Olga Koszowska IA, Katarzyna Sztandera IIIA, Maria Zuchnicka IIC.
Mistrzostwa Białołęki w kolarstwie szosowym - Białołęka 2015 - I miejsce drużynowo
Skład: Kamil Stachowicz IIC, Maciej Chmielewski IC, Dawid Wachowicz IIB, Oskar Januszczak IA, Mateusz Osik IIIA, Igor Wituła IC, Klementyna Szuka IIID
Piłka ręczna dziewcząt - zawody dzielnicowe - II miejsce
Skład: Weronika Szymańska 3D Najwartościowsza Zawodniczka - MVP, Katarzyna Sztandera 3A Maria Zuchnicka 2C, Agnieszka Kowalczyk 3B, Szafrańska Pola 1C, Izdebska Wiktoria 3D, Diana Surman 2A, Zuzanna Pac 3B, Zuzanna Ścibirowska 3D, Aleksandra Zając 3B
Piłka ręczna chłopców - zawody dzielnicowe - II miejsce
Skład: Wiktor Woliński IIIC, Wiktor Woźniakowski IIA, Konrad Pisarek IIIA, Szymon Domański IIIA, Bartosz Kaczyński IIIA, Krystian Dzimidko IIIC, Igor Jung IIIA, Maciej Kuśmierczyk IIIA, Kacper Czarniecki IIIA, Dominik Smoczyński IIIC, Jan Gacek IIIC, Dawid Baranowski IIA
Indywidualne biegi przełajowe chłopców - zawody dzielnicowe - II miejsce drużynowo
Skład: Tymoteusz Barwiński, Kuba Musiał, Jakub Słomianowski, Łukasz Kordek, Mateusz Mucha, Łukasz Szmagalski, Jędrzej Szepietowski, Krystian Rudnik, Dawid Baranowski, Kuba Pisarek, Jakub Grzegory, Jonasz Szpoton, Maksymilian Mańk, Tymoteusz Gąsiorowski, Piotr Zeller
Piłka nożna dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce
Skład: Sztandera Katarzyna 3A, Maria Zuchnicka 2C, Agnieszka Kowalczyk 3B, Wiktoria Zamęcka 3C, Weronika Szymańska 3D,Chotkowska Katarzyna 1C, Herbich Julia 2A, Stelmach Dominika 1C Szafrańska Pola 1C, Szczuka Klementyna 3D, Izdebska Wiktoria 3D, Górnicka Natalia 3B
Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce drużynowo
Skład: Marta Kamionowska, Nadia Nazarczuk, Weronika Skiba, Wiktoria Roman, Anna Zięba, Adrianna Gałecka, Amanda Jastrzębska, Weronika Szymańska, Klementyna Szczuka, Wiktoria Zamęcka, Natalia Górnicka, Marika Jaroszewska
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - zawody dzielnicowe - III miejsce drużynowo
Skład: Patrycja Duda 1B, Klaudia Mońska 1C, Inga Juszkiewicz 1D, Lidia Kocon 1D, Nadia Nazarczuk 1D, Weronika Skiba 2A, Adrianna Gałecka 2c, Milena Suska 2C, Natalia Górnicka 3B, Wiktoria Zamęcka 3C
Tenis stołowy - zawody dzielnicowe chłopów - III miejsce
Skład: Maks Mańk IIID, Marek Szulc IIIB, Tymoteusz Barwiński IA